Nordické brusle

přihlásit   košík prázdný

Nordické brusle : T-Skate SNS nebo NNN

T-Skate SNS nebo NNN

cena: 3850,- Kč

T-skate je zcela nová brusle, kterou letos představila švédská firma Lunndhags. Profil jejího těla připomíná písmeno T. Celý korpus tvoří hliníková slitina, ve které jsou předpřipravené otvory pro umístění vázání, ve středových otvorech jsou závity. Brusle dobře drží směr dokonce i pokud je led pokrytý slabší vrstvou sněhu.

Pro zpracování a broušení ocelového nerezového nože výrobce využil CNC laser. Celý nůž je nepatrně zakřiven, takže jeho radius tvoří 28m, což zlepšuje kvalitu bruslení. Tento radius se nemění se změnou teploty.

Otvory v korpusu umožní připevnění vázání SNS i NNN.

Brusle jsou smontované, připraveny k okamžitému použití. Před zakoupením si zkontrolujte, zda máte boty, které pasují na vázání NNN firmy Rottefella (dvě drážky na botě), nebo SNS (jedna drážka na botě).

Tyto brusle vyrábí renomovaná švédská společnost, Lundhags která má s výrobou nordických bruslí mnohaleté zkušenosti. Kromě bruslí vyrábí tato firma i příslušenství jako jsou bezpečnostní bodce, házecí lana či batohy. Tyto výrobky můžete nalézt v kategorii Příslušenství

Koupit produkt
Typ vázání 
Velikost 
Počet  

Jak nakupovat ...
Obchodní podmínky ...